UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
za komuny nie było mostu i było dobrze, a teraz po co ten most? lepiej piniądze dac głodnym dzieciom
raisa
za komuny nie było mostu i było dobrze, a teraz po co ten most? lepiej piniądze dac głodnym dzieciom
raisa