UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ruszy się w Elblągu i okolicach jak przekopią. .. .sam kupie kajak i będę pływał do gdańska przez Stegnę
gfdsa
Ruszy się w Elblągu i okolicach jak przekopią. .. .sam kupie kajak i będę pływał do gdańska przez Stegnę
gfdsa