UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Drugi most w śródmieściu oczywiście potrzebny ale pora pomyśleć o trzecim moście i obwodnicy Braniewa bo na berecie natężenie samochodów ciężarowych nie odpowiada parametrom spokojnego powiatowego miasteczka. Można pomyśleć że człowiek przyjechał do Warszawy a nie Braniewa. Hero (Heronim Zabiełło)


Anuluj