UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skusiłbym się o pytanie: Czy Policja lub jakakolwiek służba mundurowa ma prawo ingerować w spędzanie czasu wolnego (ze znajomymi na ławce) i legitymować każdego kiedy tylko mają na to ochotę? - Z tego co się orientuję w pobliżu miejsca legitymowania musiało dojść do przestępstwa, a osoba legitymowana musi o tym zostać poinformowana. Nie można bezpodstawnie zatrzymać pojazdu na drodze, tak samo nie powinno nękać się obywateli którzy wybrali ruch pieszy. . . A może mi się tylko wydaje?
Funsaisan