UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hit. Oczywiście że jestem za wiatrakami. Jest to czysta ekologiczna energia bez hałd pyłów dymnicowych (a propo czy ktoś zwrócił uwagę ze na obrzeżu parku przy dolnej drodze do Suchacza wysypane pyły z naszej Elektrocieplowni spowodowały uschniecie tysięcy drzew), bez wielu ton nieprzechwyconych gazów ze spalania zasiarczonego węgla bez hałd odpadów pokopalnianych, zanieczyszczonych szlaków kolejowych itp. Jeżeli nie będziemy szukać energii z elektrowni atomowych (Żarnowiec upadł) ,ani wiatrowych to pozostaną nam do wyboru tylko do wyboru brudne elektrownie węglowe lub powrót do ładnych parków krajobrazowych na drzewa. Łapcie łykowe, jaskinie lub nory w wykrotach pod drzewami ale za to w ładnym krajobrazie.

stan47

Anuluj