UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze, że przyjechali - dzięki temu dziennikarze będą mieli o czym napisać i zgarnąć a to wynagrodzenie. Na inne pozytywne efekty nie ma co liczyć.
RedaktorJabłkalski
Dobrze, że przyjechali - dzięki temu dziennikarze będą mieli o czym napisać i zgarnąć a to wynagrodzenie. Na inne pozytywne efekty nie ma co liczyć.
RedaktorJabłkalski