UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze, że przyjechali - dzięki temu dziennikarze będą mieli o czym napisać i zgarnąć a to wynagrodzenie. Na inne pozytywne efekty nie ma co liczyć.

RedaktorJabłkalski

Anuluj