UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

widać w dąbrowie że budują się bogaci a ludzie chodzą do biedronek i do szmateksów bo biznesmeni maja kosztem wyzysku i dlatego uciekajcie z Elbląga i z Polski tu tylko bogaci i księża się bogacą a innym nie chce rząd pomóc

innak

Anuluj