UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
widać w dąbrowie że budują się bogaci a ludzie chodzą do biedronek i do szmateksów bo biznesmeni maja kosztem wyzysku i dlatego uciekajcie z Elbląga i z Polski tu tylko bogaci i księża się bogacą a innym nie chce rząd pomóc
innak