UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie żale kolego/koleżanko tylko pomysl że ludzie zarobią najniższa krajową to żadna przyszłość dla tych ludzi a kolego pomyśl sobie że mniej ludzie zarabiają tym mniej wydajemy i więcej sklepów się zamyka i ceny rosna

cudzy

Anuluj