UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie żale kolego/koleżanko tylko pomysl że ludzie zarobią najniższa krajową to żadna przyszłość dla tych ludzi a kolego pomyśl sobie że mniej ludzie zarabiają tym mniej wydajemy i więcej sklepów się zamyka i ceny rosna
cudzy