UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem mega ciekaw jakie to firmy zostaną odwiedzone....i dlaczego biznesmeni z Elbląga nic nie wiedzą o takim spotkaniu....:):) P.S ...Elbląga tu nie znalazłem.... http://www.forbes.pl/ranking-miast-atrakcyjnych-dla-biznesu-efekt-kuli-sniegowej,artykuly,195054,1,1.html
Mirka12