UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co będzie jak koleś wyjdzie za pół roku i zabije kolejnego człowieka? Kto za to odpowie?! Moim zdaniem powinien trafić do zakładu karnego z wyrokiem dożywocia.


Anuluj