UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co będzie jak koleś wyjdzie za pół roku i zabije kolejnego człowieka? Kto za to odpowie?! Moim zdaniem powinien trafić do zakładu karnego z wyrokiem dożywocia.
A co będzie jak koleś wyjdzie za pół roku i zabije kolejnego człowieka? Kto za to odpowie?! Moim zdaniem powinien trafić do zakładu karnego z wyrokiem dożywocia.