UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz trzeba jak najszybcie zrobic kanał przez Mierzeje bo inaczej Tiry zniszcza nasza nową siódemkę!!!! Tiry na wagony i koleja wysyłać to następna rzecz aby potanieć transport i chronic drogi
MadryPolak
Teraz trzeba jak najszybcie zrobic kanał przez Mierzeje bo inaczej Tiry zniszcza nasza nową siódemkę!!!! Tiry na wagony i koleja wysyłać to następna rzecz aby potanieć transport i chronic drogi
MadryPolak