UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oby jeszcze godziny seansów ambitniejszych filmów były dogodniejsze. Puszczanie dobrego filmu koło godziny 16,albo tylko na 20.30 czy 20.24,albo w weekend koło 15 potrafi nieźle zirytować i zniechęcić nawet wielbiciela Światowida. Proszę nie oglądać się wyłącznie na komerchę, bo stracicie wiernych widzów.

elle

Anuluj