UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem niezwykle pozytywnie zaskoczony. Dokładnie takie spostrzeżenia nt. systemu 3D w Światowidzie miałem i to właśnie kierowało moje kroki na sale z projekcją 2D. Jeśli faktycznie jasność została poprawiona to wracam do was jako widz. Ps. Multikino ciągle błe;)
SUPERzaskoczenie