UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
rozumiem, że w tak malowniczym regionie jest lepiej postawić elektrownię węglową niż kilkadziesiąt wiatraków... ludzie, zastanówcie się, co miało by być zamiast tego. nie widzę żadnych przeszkód aby postawić te trzydzieści wiatraków w tym miejscu. pozdrowienia dla elblążan!
paweł z gdańska