UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

rozumiem, że w tak malowniczym regionie jest lepiej postawić elektrownię węglową niż kilkadziesiąt wiatraków... ludzie, zastanówcie się, co miało by być zamiast tego. nie widzę żadnych przeszkód aby postawić te trzydzieści wiatraków w tym miejscu. pozdrowienia dla elblążan!

paweł z gdańska

Anuluj