UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wiem jak wyglądało nawet przyznanie się do drugiej kradzieży. -przyznaj się bo sąd i tak ci nie uwierzy a prokurator przyklepie a jak sie przyznasz to pogadamy z prokuratorem i bedziesz miał niższy wyrok, grzywne albo zawiasy a jak nie chcesz to pójdziesz na dołek i zmiękniesz, i tak to podpiszesz i tak podpiszesz. tak to wygląda.

Spust_krokodyla

Anuluj