UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie!! Zakładajcie sobie w rowerach nadajniki GPS. Teraz takie nadajniki specjalnie dla rowerów kupicie nawet za 300 zł. I wtedy żadna kradzież roweru wam nie będzie straszna. A złodziejom powinno się ucinać ręce!!! jak za Hammurabiego. Wtedy byłby spokój z kradzieżami i nie trzeba by było zabezpieczać niczego.

KKKKK1

Anuluj