UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie!! Zakładajcie sobie w rowerach nadajniki GPS. Teraz takie nadajniki specjalnie dla rowerów kupicie nawet za 300 zł. I wtedy żadna kradzież roweru wam nie będzie straszna. A złodziejom powinno się ucinać ręce!!! jak za Hammurabiego. Wtedy byłby spokój z kradzieżami i nie trzeba by było zabezpieczać niczego.
KKKKK1