UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

moim zdaniem jestem wladca i panem swiata !! alfa i omega jestem najlepszy najszybszy i najsilniejszy no nie lamusy bite paly z elblaga przyssane do telewizorow i szlugow ???

mistrzzzz

Anuluj