UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
moim zdaniem jestem wladca i panem swiata !! alfa i omega jestem najlepszy najszybszy i najsilniejszy no nie lamusy bite paly z elblaga przyssane do telewizorow i szlugow ???
mistrzzzz
moim zdaniem jestem wladca i panem swiata !! alfa i omega jestem najlepszy najszybszy i najsilniejszy no nie lamusy bite paly z elblaga przyssane do telewizorow i szlugow ???
mistrzzzz