UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do drugiego mądrego z komentarzy co pisze, że wszyscy obywatele POLSKIpowinni mieć swobodny dostęp do broni w razie inwazji obcego państwa. Twój wpis świadczy o twoim zerowym pojęciu militarnym i wojskowym. Bezmózgowcu w tych czasach latają rakiety, samoloty, są bombardowania, pożniej wjeżdża piechota i robi swoje. I ty chcesz z pistolecikiem szaleć hehehehehe
P64