UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlatego uważam że wszyscy obywatele POLSKI powinni mieć swobodny dostęp do broni oczywiście poza bandziorami i psycholami w razie inwazji obcego najeźdźcy mogli by zareagować chyba że władza się obawia o swoje bezpieczeństwo bo ma coś na sumieniu?