UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ekolog: wszystko to prawda ale pytam po raz kolejny - dlaczego w imię ekologicznego wytwarzania prądu niszczy się park krajobrazowy? Taką elektrownię można przecież postawić w stu innych miejscach, które nie mają tych walorów co Wysoczyzna! Żyjemy w dosyć dużym kraju i wiatr wieje prawie wszędzie.
dyzio