UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wy barany! Nie doceniacie korzyści płynących z tego faktu. Przedewszystkim park krajobrazowy i inwestycja polegająca na zlokalizowaniu na nim tych wiatraków są dla siebie bezkonfliktowe a wręcz naturalne, park jako ostoja przyrody i elektrownia wykorzystująca wiatr (EKOLOGIA?). Wszak park ten niezostał utworzony żeby ładnie wyglądał bo co do estetyki tych kolosów można mieć duże zastrzeżenia. Jasne dużo lepiej jest palić węgiel i ropę i niech ten smog sobie opadnie na parki i rezerwaty.
hsw4