UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem tam, widziałem ten wiatrak. Wcale nie szpeci krajobrazu, który akurat w tym miejscu jest nienajciekawszy. Moim zdaniem dodaje mu urody i powoduje, że staje się on ciekawszy. Głosuję na hit.

Janusz

Anuluj