UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłem tam, widziałem ten wiatrak. Wcale nie szpeci krajobrazu, który akurat w tym miejscu jest nienajciekawszy. Moim zdaniem dodaje mu urody i powoduje, że staje się on ciekawszy. Głosuję na hit.
Janusz
Byłem tam, widziałem ten wiatrak. Wcale nie szpeci krajobrazu, który akurat w tym miejscu jest nienajciekawszy. Moim zdaniem dodaje mu urody i powoduje, że staje się on ciekawszy. Głosuję na hit.
Janusz