UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
coś się "reportarzyście" poplątało:z jego relacji wynikało, że robienie zdjęcia siedzącego na pryczy jest wyjątkowo bezkarne. Sugeruję zakup alkomatu.
coś się "reportarzyście" poplątało:z jego relacji wynikało, że robienie zdjęcia siedzącego na pryczy jest wyjątkowo bezkarne. Sugeruję zakup alkomatu.