UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Olsztyna to już nawet łódki wywożą z naszych terenów. Co za pazerność. Trochę to przypomina 1945 r. Pamiętam, że wtedy też wszelkiej maści złodzieje zjeżdżali się do Elbląga i szabrowali.

Weteran

Anuluj