UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do Olsztyna to już nawet łódki wywożą z naszych terenów. Co za pazerność. Trochę to przypomina 1945 r. Pamiętam, że wtedy też wszelkiej maści złodzieje zjeżdżali się do Elbląga i szabrowali.
Weteran
Do Olsztyna to już nawet łódki wywożą z naszych terenów. Co za pazerność. Trochę to przypomina 1945 r. Pamiętam, że wtedy też wszelkiej maści złodzieje zjeżdżali się do Elbląga i szabrowali.
Weteran