UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kara bez zawiasów jak są z Olsztyna. Żeby nie własciciel. To juz jutro była by przemalowana i pływałaby niebawem po jeziorach.
Kara bez zawiasów jak są z Olsztyna. Żeby nie własciciel. To juz jutro była by przemalowana i pływałaby niebawem po jeziorach.