UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiatraki na Wysoczyźnie? A kto kupił Wysoczyznę? Bo ja mam tam działkę ( cholera, a może już nie mam... ) i chciałbym się dowiedzieć komu mam teraz wręczać łapówki. Moja elektrownia atomowa jest już na ukończeniu, pozostaje tylko zwrócić się do właściwej osoby o wydanie pozwolenia na budowę. Chętnych na mój prąd odsyłam do spółki - córki ojca teścia brata szwagra mego drugiego męża.

Kura 5

Anuluj