UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z rozbitym wczoraj radiowozem na Jaśminowej? Czy Panowie policjanci już wiedzą czemu nie jeździmy pod prąd? I kto pokryje straty? Radiowozów i tak jak na lekarstwo.
raffikON
A co z rozbitym wczoraj radiowozem na Jaśminowej? Czy Panowie policjanci już wiedzą czemu nie jeździmy pod prąd? I kto pokryje straty? Radiowozów i tak jak na lekarstwo.
raffikON