UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z rozbitym wczoraj radiowozem na Jaśminowej? Czy Panowie policjanci już wiedzą czemu nie jeździmy pod prąd? I kto pokryje straty? Radiowozów i tak jak na lekarstwo.

raffikON

Anuluj