UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To, że nie miał prawka to jeszcze zrozumiałe, bo u nas aktualnie to łatwiej zrobić doktorat niż zdać na PJ. Ale po pijaku to nie powinien jeździć!!
KKKKK1
To, że nie miał prawka to jeszcze zrozumiałe, bo u nas aktualnie to łatwiej zrobić doktorat niż zdać na PJ. Ale po pijaku to nie powinien jeździć!!
KKKKK1