UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drodzy redaktorzy, może nie przesadzajcie z tym rynsztokowym słownictwem!! Na wytrzeźwiałkę można już trafić od 0,5 promila, a taką zawartość to pijaństwem nie można nazwać. Czyli jak wy wypijecie sobie nawet 1 piwko po pracy to też jesteście pijakami?
Dobresobie