UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I dobrze gnojowi!upublicznić wizerunek! Żeby rodzina za gnoja musiała się wstydzić. Ciekawe swoją drogą po cholerę to wszystko trzymał...zamiast opchać odrazu

frc

Anuluj