UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

w Jegłowniku ul długa jest ostano niebezpieczna to już nie pierwsze takie akcje, normalnie samowolka nikt tej ulicy nie monitoruje co tu się dzieje. tam to co drugi ma nie mniej niż 2 promile.

mieszkaniecjegłownika

Anuluj