UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Qrde, chyba sie popłaczę. Pierwszy raz spotkałem sie na tych stronach z tym, że ktoś komuś przyznał rację.
encyklopedysta
Qrde, chyba sie popłaczę. Pierwszy raz spotkałem sie na tych stronach z tym, że ktoś komuś przyznał rację.
encyklopedysta