UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ja pitole, bułgarski pościkk, stary a głupi dziad na pierdziawce, jeszcze napruty uderza w porsche. .. jak w słabym dowcipie albo jeszcze słabszej polskiej komedii z Karolakiem czy innym

imponderabilia

Anuluj