UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Albo jest się pojazdem uprzywilejowanym albo nie. Trzeba się zdecydować. A na skrzyżowanie to można wjechać wówczas kiedy da radę to skrzyżowanie opuścić. Nawet przy zielonym. Nie wiem czy ten przepis jeszcze w kodeksie obowiązuje, zastanawiam się widząc ruszającą lawinę pojazdów którym włączono zielone i manewrującą pomiędzy nimi karetkę pogotowia spieszącą na ratunek do zniecierpliwionych oczekujących. A poza tym tzw koguty oznajmiają się nie tylko dźwiękiem ale i migającym światłem. Niefart?, pech?, brawura?