UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co to za bzdury? Czy ten "inteligentny inaczej" 23 latek wezwal bezpodstawnie policje?? Tak jak jest napisane w artykule? Z tekstu wynika, ze nie poniewaz dyzurny braniewskiej policji otrzymal telefon z Warszawy, ze pewien dzwoniacy DO FUNDACJI powiedzial, ze chce popelnic samobojstwo. Czyli jednak nie zadzwonil pod telefon alarmowy. Ja bym go pouczyl i uniewinnil- mimo, ze jest glupi, ale wykroczenia nie popelnil, przynajmniej tak wynika z tekstu.
bolek123