UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moja swego czasu żona zgłosiła na policje że "mąż zabrał drukarkę do pracy", drukarka nabyta w trakcie trwania wspólnoty majątkowej. .. .. warta 180zł. Przy okazji zupełnie innej sprawy odczytałem takie zgłoszenie. .. .. Nikt nikogo nie ukarał. .. .. a tu taki numer. .. .. dziwne. .. .. Czy policja w Elblągu jest niedouczona?
zantyr