UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Exciter zgadzam sie z Toba. No i jeszcze jedna kwestia: cos za cos. Lepsze chyba takie wiatraki niz spaliny ktore niszcza srodowistko duzo bardziej.
peka
Exciter zgadzam sie z Toba. No i jeszcze jedna kwestia: cos za cos. Lepsze chyba takie wiatraki niz spaliny ktore niszcza srodowistko duzo bardziej.
peka