UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Exciter zgadzam sie z Toba. No i jeszcze jedna kwestia: cos za cos. Lepsze chyba takie wiatraki niz spaliny ktore niszcza srodowistko duzo bardziej.

peka

Anuluj