UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdanie, to wina Restauracji Słowiańska. To był ich klient i oni odpowiadają za to co mu podali. Może należy bardziej zwreacać uwagę na to co sie gotuje?
A moim zdanie, to wina Restauracji Słowiańska. To był ich klient i oni odpowiadają za to co mu podali. Może należy bardziej zwreacać uwagę na to co sie gotuje?