UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ktoś mnie oświeci, co może 30 MW? I czy taka inwestycja zwróci się przez najbliższe 200 lat? A psucie Parku Krajobrazowego, to KIT!

szeba

Anuluj