UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ktoś mnie oświeci, co może 30 MW? I czy taka inwestycja zwróci się przez najbliższe 200 lat? A psucie Parku Krajobrazowego, to KIT!
szeba
Czy ktoś mnie oświeci, co może 30 MW? I czy taka inwestycja zwróci się przez najbliższe 200 lat? A psucie Parku Krajobrazowego, to KIT!
szeba