UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak będziesz miał tyle ziemi co ta firma to możesz też postawić sobie takie wiatraki ! A jak nie jesteś właścicielem takiego terenu to tylko popatrz i możesz myśleć sobie co chcesz . Demokracja jest bolesna ! "Równość dla mas".Trzeba się jeszcze sporo uczyć droga młodzieży . Może w Elblągu wyższe uczelnie mają niższych wykładowców ?

Ziomek

Anuluj