UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A propos pieniędzy to nietrudno policzyć, że taka inwestycja będzie się zwracać przez dziesięciolecia. Budowa takich wiatraków z ekonomicznego punktu widzenia ma sens tam gdzie państwo w istotny sposób dokłada do tego interesu, vide Dania, Szwecja. Naszego budżetu na takie fanaberie jeszcze nie stać. Wniosek jest tylko jeden, ktoś buduje nam pod bokiem największą pralnię pieniędzy w regionie.
ekonomista