UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jesli przy okazji na terenie Elblaga i okolic bedzie odczuwalnie tanszy prad, to stawiajcie sobie nawet 50 wiatrakow, ale jesli nie bedzie z tego korzysci dla miasta to paszol won na inny teren!

lop

Anuluj