UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jesli przy okazji na terenie Elblaga i okolic bedzie odczuwalnie tanszy prad, to stawiajcie sobie nawet 50 wiatrakow, ale jesli nie bedzie z tego korzysci dla miasta to paszol won na inny teren!
lop
Jesli przy okazji na terenie Elblaga i okolic bedzie odczuwalnie tanszy prad, to stawiajcie sobie nawet 50 wiatrakow, ale jesli nie bedzie z tego korzysci dla miasta to paszol won na inny teren!
lop