UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czy za cenę 30MW mocy warto to wszystko niszczyć??? myślę że nie ponieważ jest już niewiele takich miejsc w Polsce dlaczego to ma być zniszczone przez jakieś wiatraki???czy tylko dlatego że będą to jedne z wyzszych budowli w naszym regionie???na pewno nie stana się atrakcją turysyczną bo coraz więcej tego typu budowli pojawia się w naszym kraju i zaraz przestaną budzić zainteresowanie a odbudowa tego co zostanie stracone podczas budowy będzie niewykonalna!!!!!!!!dla mnie to kit

mak

Anuluj