UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech zmienią nazwę z Parku Krajobrazowego na Park Wiatrakowy i wszystko będzie Ok. Po co trwać przy fikcji?!

dyzio

Anuluj