UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

slyszalem, ze w Bialowiezy niezle wieje, tylko trzeba wyjsc poza linie drzew - mysle ze z 200 m byloby ok ;) PYTANIE: kto konkretnie jest odpowiedzialny za decyzje o tej wspanialej lokalizacji [podobno w naszym kraju powinny byc to jakies osoby publicze;) ]. wg rulez!

welur

Anuluj