UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
slyszalem, ze w Bialowiezy niezle wieje, tylko trzeba wyjsc poza linie drzew - mysle ze z 200 m byloby ok ;) PYTANIE: kto konkretnie jest odpowiedzialny za decyzje o tej wspanialej lokalizacji [podobno w naszym kraju powinny byc to jakies osoby publicze;) ]. wg rulez!
welur