UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe, czy ta nowatorska konstrukcja "wiatraka" rozni sie takze innymi parametrami od tradycyjnych, wszak wiadomo, ze wszystko co zyje ucieka od wiatrakow-elektrowni, gdzi pieprz rosnie! Nie wiem czy ta zagadka zostala wyjasniona (halas? wibracje? pole elektrostatyczne?...). Ciekawe, kto personalnie odpowiada za ta decyzje? A dlaczego nie postawic ich np. na Zalewie? Czyzby Park Krajobrazowy byl az tak "nawietrzony"? Wot i po raz kolejny obywatel dowiaduje sie post factum (?) o kolejnej zmianie srodowiska zaplanowanej przez urzedasow! Wiatraki to bron obosieczna - spytajcie mieszkancow skandynawii, niemiaszkow... oczywiscie tych, ktorzy mieszkaja w okolicy tych wiatronow ;| Odnawialna energia to podstawa, ale z glowa ludzie k#$%, z glowa!
welur