UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak dla mnie to byłbym na tak wiatrakom!! ale obawiam się, ze to może być kit. Sam bym sobie postawił jakieś małe śmigiełko na autobusie żeby tylko nie wydzielał tyle spalin i żeby nie palił tyle paliwka jak przycisne żeby wyprzedzić jakieś BMW albo AUDI Panów, którze zatankowali za 20zł żeby pojeździc po mieście!
Mc