UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszane uczucia.. po przeczytaniu artykulu zauwazam wyrazna agitacje na NIE WIATRAKĄ !!! Fakt faktem ze niezbyt mi sie widzi ustawianie czegos takiego na terenie krajobrazu przyrody.. ale z drugiej strony jest to dosc ciekawe polaczenie "starego" krajobrazu z "nowa architektura", bo te wiatraki beda swego rodzaju ciekawostka na naszch terenach. Dla mnie ani HIT ani KIT. (czy jest jakis neutralny guzik do glosowania ??? :)))

Exciter

Anuluj