UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co wy pierdzielicie, mam nadzieje ze będą was wieźli karetką, stawali na każdych światłach a wy tam padniecie
Id..ci
Co wy pierdzielicie, mam nadzieje ze będą was wieźli karetką, stawali na każdych światłach a wy tam padniecie
Id..ci