UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie no żenada te komentarze. .. kurcze jak rozliczać kierowce z każdej minuty jak się czeka na jej przyjazd to Ok a teraz to kierowca winny bo jechał za szybko? nie jechał na obiad tylko może własnie do Ciebie. .. ..
storno1